• 0544 536 2176 (Reklam İçin)
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,016 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ferdi Tayfur Güvenç
  • ADRES: Tufanpaşa Mah. Üstün Sk. No: 106/A Kozan/ADANA
  • TELEFON: 0 (850) 346 8516
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Koznet Bilişim Hakkında?

Koznet Bilişim Bilgisayar Telekomünikasyon Ltd. Şti. olarak 26 Haziran 2018 tarihinde resmi olarak kurulduk. Firmamızın başlıca hedefleri; Kozan’da internet servis sağlayıcılığı, Bilgisayar ve telefon teknik servis hizmetleri, reklam, grafik tasarım, web tasarım, sosyal medya danışmanlığı vb. gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Bunların yanında kamu sektörü ve özel sektörlerle ilgili sizlere hizmet sunmaktayız. Sektördeki bilgi ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimize kalıcı çözümler üretiyoruz. Bunun yanında sizlerin yeniliklerden haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Koznet Bilişim’de sosyal medya, reklam, web tasarım grafik hizmetleri gibi alanlarda hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız hizmetlerde amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Güler yüzlü ve çalışkan ekibimizle hayallerin aslında gerçek olabileceğini sizlere kanıtlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak adına var gücümüzle çalışmakla birlikte bu gücü sizlerden alıyoruz.


Koznet Web Tasarım & Yazılım LTD. ŞTİ. Telefon Numarası, Koznet Web Tasarım & Yazılım LTD. ŞTİ. İrtibat Numarası, Koznet Web Tasarım & Yazılım LTD. ŞTİ. Adresi, Koznet Web Tasarım & Yazılım LTD. ŞTİ. Sipariş Hattı, Teknik Destek, Müşteri Hizmetleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.