• 0544 536 2176 (Reklam İçin)

Kariyer Enstitüsü A.Ş. İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Kurumları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
602 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: mehmet erdem tokuş
  • ADRES: Balgat, Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. 14/6 Türeli İş Merkezi. Kat:3, 06520 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (532) 238 1264
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Kurumsal Eğitimde Geçmişten Geleceğe Kariyer Enstitüsü A.Ş.
2009-Kuruluş
​Mesleki ve Yabancı Dil Eğitim Hizmetleri sunmak üzere, 1.250 m2 kapalı alanda, 20 derslik ve 500 kişilik kapasite ile T.C. Milli Eğitim Bakanlığından Özel Öğretim Kurumu ruhsatı alarak Eğitim Hayatımıza Başladık. Her yıl, 1200’den fazla gencimizin nitelikli mesleki ve yabancı dil eğitimi almasına vesile olduk.

2012-Büyüme
Mevcut eğitim faaliyetlerimizin yanı sıra, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununda yer alan Yetkili Eğitim Kurumu şartlarını sağlayarak, bugünkü ünvanı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından Türkiye’de ilk Yetkili İSG Eğitim Kurumu ruhsatı alan firmaları arasına girdik. Her yıl yaklaşık 1000 bireyin iş güvenliği uzmanı – işyeri hekimi – işyeri hemşiresi olarak yeni mesleğine giden yolda onlara destek olduk.

2018-Kurumsal Yapı
“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” yaklaşımı ile, tüm eğitimlerimizi uzaktan eğitim sistemine entegre ettik. Devletimizin de desteği ile büyük bir yatırım alarak tüm grup firmalarımızı tek çatı altında topladık ve faaliyetlerimizi ülke geneline sunmaya başladık. Eğitim kalitemizi ve öğrenci memnuniyet oranımızı yükseltmek için tüm süreçlerimizi uluslararası seviyede yeniden dizayn ettik.

2021-Akreditasyon
Sizin resmi web sitemize teşrif ettiğiniz bugün itibariyle, iştiraklerimiz olan eğitim kurumları, T.C. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş ve ülkemizin 81 ilinde öğrencisi bulunan, motivasyon kaynağı “bireylerin kariyerine artı katmak ve ülkesine hizmet etmek” olan yegane şirketlerden biridir.

Hizmetlerimiz
%100 Uzaktan eğitim ile aktif olarak sunduğumuz eğitim başlıklarımız;
– C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi (Çalışma Bakanlığı Onaylı)
– B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi (Çalışma Bakanlığı Onaylı)
– A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi (Çalışma Bakanlığı Onaylı)
– İşyeri Hekimliği Eğitimi (Çalışma Bakanlığı Onaylı)
– İşyeri Hemşireliği Eğitimi (Çalışma Bakanlığı Onaylı)
– Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi (Ulaştırma Bakanlığı Onaylı)
– Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi (Yasal Mevzuata Birebir Uygun)
– Eğiticinin Eğitimi (Üniversite ve E-devlet Onaylı)


Kariyer Enstitüsü A.Ş. İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Kurumları Telefon Numarası, Kariyer Enstitüsü A.Ş. İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Kurumları İrtibat Numarası, Kariyer Enstitüsü A.Ş. İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Kurumları Adresi, Kariyer Enstitüsü A.Ş. İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Kurumları Sipariş Hattı, Teknik Destek, Müşteri Hizmetleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.